W dniach od 12 do 17 kwietnia podczas targów Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie będzie można oglądać wystawę „Young Creative Poland: in production”, na której zaprezentują się cztery polskie firmy z branży wyposażenia wnętrz: Meble Vox, Noti, Iker i Oskar Zięta.
Targi Salone Internazionele del Mobile to największe targi designu w Europie i jedna z najważniejszych imprez promujących projektantów, firmy i innowacyjne produkty. Wystawę polskich firm będzie można oglądać w głównej części targów: Design/Modern Section w hali 6 na parterze, stoisko 34 od wtorku do niedzieli w godzinach od 9:30-18:30.
„Young Creative Poland: in production” będzie prezentować najlepsze realizacje meblarskiej polskich firm. Firma Meble Vox przygotowała na tę okazję premierę innowacyjnych mebli dla młodzieży YU. Inicjatorkami i kuratorkami wystawy są Miśka Miller-Lovegrove oraz Anna Pietrzyk-Simone.
W 2010 roku „Young Creative Poland” była prezentowana na Triennale na Salone del Mobile. Tegoroczna edycja jest wspierana przez Ambasadę Polski w Rzymie, Instytut Adama Mickiewicza oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.




Komentarze (0)
Dodaj komentarz